Dawid KopickiCześć!

Jeśli chcesz, aby Twoja strona, czy blog stał się miejscem wyjątkowym, przekazywał Twoje wartości oraz każdego dnia gromadził spore grono osób to jesteś w dobrym miejscu. Tutaj znajdziesz porady dotyczące budowania wizerunku, który będzie przyciągał odwiedzających, wskazówki dotyczące technicznych, jak i merytorycznych aspektów blogowania, a przede wszystkim jasne instrukcje mówiące Ci, jak promować swój biznes w Internecie.

Nazywam się Dawid Kopicki. Od lat fascynuję się blogosferą oraz marketingiem internetowy. Chcę byś z moją pomocą w efektywny sposób wykorzystywał różne formy promocji i budowania wizerunku w Internecie.

Nie uważam się za specjalistę, ani eksperta. Blog opieram o strategię win-win. Chcę w przystępny sposób przekazać Ci zdobytą wiedzą, a w trakcie dyskusji, dowiedzieć się czegoś nowego lub zyskać inne spojrzenie na dany temat. Prowadzenie bloga jest dla mnie zachętą do poznawania nowych zagadnień oraz możliwością użycia swojej wiedzy w praktyce.

Moja przygoda z marketingiem internetowym zaczęła się kilka lat temu, kiedy poznawałem budowę stron internetowych od środka. Szybko spostrzegłem, iż działania nie kończą się na wrzuceniu plików na serwer – to dopiero początek. Wtedy zacząłem zagłębiać się w tematy związane z szeroko pojętą reklamą w internecie. Skupiłem się głównie na sposobach budowaniu wizerunku, copywritingu, optymalizacji, pozycjonowaniu oraz social mediach. Od tego momentu stale podnoszę poziom swej wiedzy i umiejętności w tym zakresie.

Prywatnie mieszkam w Opolu. Pracuję w agencji marketingu internetowego oraz studiuję informatykę na tutejszej Politechnice. W wolnym czasie czytam książki non-fiction. Jestem nastawiony na stały rozwój, dlatego też chętnie poznaję nowe rzeczy. Ponadto jestem entuzjastą zdrowego stylu życia.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało! Dostępne formy kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt.

Sprawdź również moje profile społecznościowe!

Pozdrawiam serdecznie,

Dawid Kopicki